ACCOUNT MANAGER 207 views

Căutăm Account Manager cu cel puțin 2 ani experiență pe o poziție similară într-o agenţie de publicitate.

Responsabilităţi:

  • Identificarea potenţialilor clienţi
  • Dezvoltarea oportunităţilor de afaceri prin proiecte inovative.
  • Managementul portofoliului, menţinerea relaţiei cu clienţii
  • Analiză, estimare trenduri şi luare decizii orientate spre dezvoltarea companiei
  • Management de proiect şi multe alte componente administrative şi execuţionale
  • Dezvoltarea de brief-uri de creație și producție
  • Întâlniri cu clientul, însoţit de o persoană din echipa (creaţie sau producţie, atunci când este cazul)

Dacă:

  • Responabilităţile descrise nu te sperie
  • Eşti familiarizat cu procesele de creaţie si de producţie
  • Eşti foarte bine organizat și un bun comunicator în română și engleză
  • Eşti o persoana open minded, curioasă şi uşor adaptabilă
  • Înveţi rapid şi poţi să gestionezi mai multe taskuri simultan

avem pentru tine proiecte provocatoare care să-ţi pună în valoare skill-urile + bonus: un motan super simpatic cu care să-ţi împarţi prânzul 🙂
Trimite-ne CV-ul și câteva cuvinte despre tine!

Uimeşte-ne şi te vom contacta pentru un interviu.
Succes!

Mai multe informații

  • Nivel carieră Middle (2-5 ani)
  • Salariu oferit Negociat în urma interviului
  • Limbi străine Engleză, Germană
  • Permis de conducere B
  • Acest job a expirat!
Distribuie acest job

Suntem o agentie de comunicare integrata de marketing, infiintata in 2004. De peste 10 ani investim pasiune in depasirea barierelor conventionalului oferind clientilor nostri solutii creative eficiente, construite pe tehnologii stabile, design curat si finisaje de exceptie. Afla mai multe despre noi accesand www.decorporate.com.

Urmărește-ne pe