ACCOUNT MANAGER 214 views

Descrierea jobului:

  • lucrul înde-aproape cu echipa și clienții;
  • oferirea de estimări și cotații pentru proiecte;
  • menținerea legăturii cu clienții actuali și cu departamentele implicate;
  • gândire strategică și adaptată cerințelor fiecărui client;
  • monitorizarea etapelor de constituire și implementare a proiectelor;
  • analiza îndeplinirii obiectivelor și influențarea pozitivă a echipei;
  • eficiență în luarea feedback-ului clienților;
  • întâlniri cu clienți pe proiecte active și noi perspective de afaceri;
  • identificare de noi clienți și “follow-up”;
  • diponibilitate și implicare pentru party-urile Agenției.

Cerinte:

  • experiență de Account, ideal 1-2 ani;
  • limba engleză – nivel experimentat;
  • dragoste pentru strategii, cifre, trenduri și mediul digital;
  • comunicare relaxată cu echipa și eficientă cu clienții;
  • time management freak;
  • cunoștințe avansate pachet Office și browser-e web (E, Opera, Mozilla, Chrome);
  • perseverență și orientare spre dezvoltare personală și profesională;
  • dorința de a avea o carieră  frumoasă în publicitate

Mai multe informații

  • Nivel carieră Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
  • Salariu oferit Negociat în urma interviului
  • Limbi străine Engleză, Franceză
  • Permis de conducere B
  • Acest job a expirat!
Distribuie acest job
We are an independent advertising agency with a passion for creating memorable conversations between brands and their customers.
Our agency was founded in 2004 by a visionary entrepreneur, always hungry for ideas and making things happen. In 2017, Creative Luggage, one of the most ambitious digital players on the local market joined the agency – thus, the investment in a omni-channel future for ERKA couldn’t have looked any brigther.
Today, we are a team of +40 driven & agile creatives, writers, and analysts, who deliver real-world results and worthy brand conversations for international customers in Retail, Manufacturing, Services, Consumer Electronics, Automotive, Health, Beauty & Apparel industries and many more.
Informație
  • Adresă Bucharest, Romania
Urmărește-ne pe
Mai multe joburi de la Erka Synergy Communication