Agent vanzari Produse Cosmetice B2B – Bucuresti 53 views

Descrierea jobului

  • dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti pe zonele alocate;
  • identificarea potentialilor clienti, promovarea si comercializarea produselor si serviciilor firmei;
  • analizarea cerintelor clientilor si acordarea consultantei privind caracteristicile produselor si conditiile de vanzare.

Candidatul ideal

  • experienta de minimum 1 an in vanzari;
  • permis de conducere categoria B (sofer activ);
  • persoana comunicativa, cu putere de convingere, greu de descurajat;
  • este in cautarea unui job dinamic, ce presupune munca de teren in proportie de 90%.

OFERTA:

  • salariu fix + comision din vanzari in functie de performanta;
  • bonusuri speciale
  • abonament privat de sanatate in cadrul Retelei private de sanatate “Regina Maria”;
  • instrumente de lucru (masina, tableta si telefon de serviciu);
  • reduceri la achizitionarea produselor din gama DIVA HAIR COSMETICS;
  • integrarea intr-o echipa tanara, dinamica, ambitioasa;
  • training de specialitate;
  • posibilitati reale de avansare.

More Information

  • Acest job a expirat!
Distribuie acest job
Informație Companie
Contactează-ne
Setează alertă joburi
Showing 1–0 of 0 jobs

Cauta Job

Domeniu Job

Locație Job