Director Marketing 126 views

BIA HR cauta un Director Marketing pentru o companie care ofera servicii de certificare ISO si cursuri de calificare.

Locatie: Targu Mures, Jud. Mures.

Responsabilitati:

– construirea şi dezvoltarea brand-ului URS Certificari;

– crearea şi întreţinerea de conturi corporate pe reţelele sociale LinkedIn, Facebook;

– elaborarea şi transmiterea de newslettere la clienţi, prospecţi;

– conceperea de oferte speciale şi implementarea acestora împreună cu echipa de vânzări;

– organizarea de evenimente;

– conceperea şi implementarea de reclame online, print etc.

Cerinte:

– Studii superioare, preferabil in domeniul Marketingului;

– Minim 5 ani experienta ca Specialist Marketing sau 3 ani ca Director Marketing;

– Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;

– Excelente abilitati de comunicare (scris si verbal);

– Cunostinte de planificare si gestionare a bugetului de marketing;

– Cultura de business si orientare spre rezultate;

– Persoana cu initiativa, creativa, deschisa la nou;

– Excelenta capacitate de a mentine relatii interpersonale bazate pe respect si echitate.

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul la adresa recrutare@bia.ro

Numai candidatii considerati potriviti vor fi contactati.

Va multumim pentru intelegere!

More Information

  • Acest job a expirat!
Distribuie acest job
Contactează-ne
Setează alertă joburi
Showing 1–0 of 0 jobs

Cauta Job

Domeniu Job

Locație Job