Graphic Designer 306 views2 applications

Candidatul ideal

– Cunostiinte excelente de Adobe Illustrator + Photoshop
– Seriozitate
– Experienta in lucru cu termene limita
– Limba engleza
– Flexibilitate, capacitate de adaptare

Descrierea jobului

– Necesara livrarea la timp a proiectelor + retusarea acestora cand este cazul
– Se lucreaza la biroul nostru din Bucuresti (zona Unirii)
– Program flexibil

Mai multe informații

  • Nivel carieră Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
  • Salariu oferit 500-1000€/lună
  • Limbi străine Engleză
Doar candidații pot aplica pentru acest job.
Distribuie acest job

Generam rezultate pentru clientii nostri!

Ne concentram pe obiectivele afaceriilor clientilor nostri si oferim solutii pe masura asteptarilor pentru o crestere a popularitatii online si a loialitatii fata de brand. Inainte sa incepem un proiect, analizam cu grija pozitia actuala a clientului nostru si nisa de piata pe care activeaza, apoi oferim solutiile necesare.

Informație
  • Adresă Bucharest, Romania
Urmărește-ne pe