Graphic Designer 323 views2 applications

Candidatul ideal

– Cunostiinte excelente de Adobe Illustrator + Photoshop
– Seriozitate
– Experienta in lucru cu termene limita
– Limba engleza
– Flexibilitate, capacitate de adaptare

Descrierea jobului

– Necesara livrarea la timp a proiectelor + retusarea acestora cand este cazul
– Se lucreaza la biroul nostru din Bucuresti (zona Unirii)
– Program flexibil

Mai multe informații

  • Nivel carieră Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
  • Salariu oferit 500-1000€/lună
  • Limbi străine Engleză
  • Acest job a expirat!
Distribuie acest job

Generam rezultate pentru clientii nostri!

Ne concentram pe obiectivele afaceriilor clientilor nostri si oferim solutii pe masura asteptarilor pentru o crestere a popularitatii online si a loialitatii fata de brand. Inainte sa incepem un proiect, analizam cu grija pozitia actuala a clientului nostru si nisa de piata pe care activeaza, apoi oferim solutiile necesare.

Informație
  • Adresă Bucharest, Romania
Urmărește-ne pe